تبلیغات
فلق - مشاهده زنان عریان و فیلم همجنس بازی شرط پذیرش مهاجر!
                                               فلق

برگ سبزی است تحفه درویش
مشاهده زنان عریان و فیلم همجنس بازی شرط پذیرش مهاجر!
شنبه 29 آبان 1389
وی در ادامه گفت: با این روش مهاجران متعصب(!) از نگاه کردن به زن عریان فورا ممانعت می کنند و اقامت در این کشور را از دست می دهند و اگر هم تعصبشان کمتر باشد(!) با کمی تامل می فهمند که زندگی در این کشور با زندگی در کشوری مثل افغانستان بسیار تفاوت دارد!
به گزارش سرویس بین الملل بی باک به نقل ازمفکره الاسلام ، حزب راست متعصب دانمارک طرح شوم جدیدی را برای مقابله با افزایش مهاجرت مسلمانان این کشور مطرح کرده است که در پی آن مسلمانانی که قصد ماندن در این کشور را دارند را مجبور به نگاه کردن به زنان عریان می کنند تا ثابت شود که آنها با فرهنگ غربی مشکلی ندارند!

بررسی ها نشان داده که این حزب متعصب دانمارکی همواره در تلاش برای کاهش هجرت مسلمانان به این کشور بوده است و به گفته خودشان برای اینکه در روند زندگیمان تغییری ایجاد نشود این کار را انجام می دهیم.
 
پیتر اسکاروب از حزب ملت دانمارک درباره این طرح در حال بررسی بیان کرد که
پیتر اسکاروب از حزب ملت دانمارک درباره این طرح در حال بررسی بیان کرد که به نظر من باید افرادی که به کشورمان هجرت می کنند قبل از ورود تستهای را بدهند که یکی از آنها نگاه کردن به زنان عریان است.

 وی در ادامه گفت: با این روش مهاجران متعصب(!) از نگاه کردن به زن عریان فورا ممانعت می کنند و اقامت در این کشور را از دست می دهند و اگر هم تعصبشان کمتر باشد(!) با کمی تامل می فهمند که زندگی در این کشور با زندگی در کشوری مثل افغانستان بسیار تفاوت دارد!

 طراح این قانون مبتذل بیان کرد: علاوه بر اجبار مسلمانان مهاجر به نگاه کردن به زنان عریان، آنها باید قبل از قبول درخواست مهاجرتشان، فیلمی را نیز با موضوع همجنسبازی مشاهده نمایند!

 وی با اعتراض به سیاست دولتش در افزایش قبول مهاجرین مسلمان گفت: نبرد با مهاجرین، نبرد با ادیان نمی باشد اما ما باید آنها را ملزم به یادگیری عادات و فرهنگمان کنیم!

 کشور دانمارک جزء کشورهایی است که به دین اسلام به صورت علنی توهین می کند و در چند سال اخیر نیز با نشر تصاویر موهن با پیامبر خاتم (ص) جنجالی در جهان اسلام به راه انداخت، این در حالی است که 270 هزار مسلمان در این کشور زندگی می کنند که اغلب آلبانی، ترکیه ای، پاکستانی و  عربی می باشند و بیشتر مسلمانان دانمارک نیز کارگر می باشند.

۹۵٪ مردم این کشور پیرو کلیسای پروتستان لوتری (لوتران) هستند . کاتولیک‌ها، مسلمانان و یهودیان ٪۵ باقیمانده جمعیت دانمارک را تشکیل می‌دهند . بیشتر مسلمانان از کشورهای خاورمیانه به دانمارک کوچ کرده‌اند.
ارسال شده توسط بنده خدا در ساعت 09:25 قبل از ظهر ارسال شده در:جهان سیاست، برچسب ها: زنان عریان ، | نظرات()
برچسب ها
سلحشور , لیبی , تخریب مساجد به دست آل سعود , بحرین , جهاد اقتصادی , مسعود رجوی , جنین 2 سر , عوامل موفقیت , خانواده , دهه فجر , ویروس جدید , خیانت های منافقین از زبان BBC فارسی + فیلم , منافقین خلق , مریم بیدادرس , اظهارات سران رژیم صهیونیستی , دعا برای اولاد دار شدن , زنان بخوانند , تسلیحات نظامی , تسلیحات نظامی پیشرفته , راه های موفّقیّت , راه های مهربان شدن همسر , BBC فارسی , راهیان نور , کاریکاتور , تسلیحات نظامی عربستان , تومور انسان نما در شکم جوان کرمانی+ عکس , پیام نوروزی , احمدی نژاد , مسلمان شدن مسیحی , خمس یارانه ها , اخراجی های 3 , وهابی کافر است , سران رژیم صهیونیستی , ده نمکی , ابتذال , جنگ نرم , رژیم صهیونیستی , تفاهم , تاریخچه منافقین , شوره سر , استارس , اظهارات جالب سران رژیم صهیونیستی , دعا برای زیاد شدن روزی , متن کامل پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب , عکس هایی از ابتذال در تاتر , یمن , عكس احمدی نژاد , خیانت های منافقین , راه های تاثیر در مرد , نماز ,